Şenol Güneş istifa etmeli!

Şenol Güneş’ten istifa yanıtı

Yüzümüz kalmadı

Vaka sayısında düşüş devam ediyor!

AK Partili başkanlardan Kayseri’ye tam not

Burak Elmas’tan Fatih Terim açıklaması

Aydın’da araçlar suya gömüldü

CHP Ortaca’dan ‘turizm’ çığlığı yükseldi

Vatan Partisi’nden Başkan Hürriyet’e ziyaret

Gaziantep Büyükşehir’den Gazipaşa mesaisi

Şenol Güneş istifa etmeli...

Şenol Güneş’ten istifa ya...

Yüzümüz kalmadı

Vaka sayısında düşüş deva...

AK Partili başkanlardan K...

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Kilis’te Alperen Ocakları Ahmet Yıldız’a emanet

Kilis’te Alperen Ocakları Ahmet Yıldız’a emanet

Alperen Ocakları Kilis İl Başkanlığı görevine Ahmet Yıldız getirildi.

KİLİS (İGFA) - Kilis'te Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Av. Samet Bağcı ve Teşkilat Başkanı Av. Kazım Birtane'nin oluru ile Ahmet Yıldız, Alperen Ocakları İl Başkanlığı'na atandı.

"Alperen Ocaklarının Türkmeni, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Alevisi ve SünnisiyleTürk Milletinin tasada ve kıvançta birlik yapacağınıbelirten Başkan Ahmet Yıldız, “Türk-İslam davasını daha ileriye taşımak ve dünyaya mührünü vuracak Akitleşmenin birlik olduğu bir davanın çatısı altında olmaktır ve Turanı gerçekleştirecek Alperen yüreklilerin yoludur" dedi.

Amaçlarının Türkiye Cumhuriyeti'nin üniter yapısını korumak olduğunu belirten Başkan Yıldız, “Ezanımızla, bayrağımızla özgür yaşama kararlılığını korumak, Türk Milleti’nin doğulusu, batılısı, kuzeylisi ve güneylisi ile mezhep ve meşrep ayrımı yapmadan vatandaşlık bağı ile birbirine bağlanmış olan ve Türkiye sınırlarını aşan sosyal birlikteliğinin getirmiş olduğu değerlerle birlikte Türklük kavramında buluşan, birleşen ve kimliğin altında yaşadığımız ay-yıldız'ın altında Alpereni oluşturalım. Bunun için ne gerekiyorsa yapmalıyız. İşte ocak yolumuz Allah'ın yolu. Yolumuz, Türk İslam yolu. Allah'ın izninden bu yolda kıyamete kadar birlikte yürüyeceğiz" diye konuştu.