Osmangazi'da macera gün sayıyor

Özer Matlı'dan Serbest Ticaret Anlaşması vurgusu

MediaMarkt Türkiye'den istihdam atağı

Türk şirketlerden 3 boyutlu teknoloji için güç birliği

55 yıllık bitmeyen aşk

Lüleburgaz Belediyesi yine 'yılın partner'i oldu

Bursa'da Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri açıklandı

Yaşar Kemal’siz 6’ncı yıl

Türkiye'nin gözü yarın Beştepe’de

Avni Yıldırım Alvarez’e yenildi

Sağlık üssünde çalışmalar...

Osmangazi'da macera gün s...

Özer Matlı'dan Serbest Ti...

MediaMarkt Türkiye'den is...

Türk şirketlerden 3 boyut...

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Kayseri Tomarza'da yılı değerlendirdi

Kayseri Tomarza'da yılı değerlendirdi

KAYSERİ (İGFA) -  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kabak çekirdeği ve taşı ile meşhur Tomarza ilçesinde 2020 yılını değerlendirdi. İlçe ziyaretlerini Tomarza ile sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin’i ziyaret etti. Meclis üyelerinin de yer aldığı toplantıda Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Başkan Büyükkılıç’a 2020 yılı değerlendirme ve 2021 yılı yatırım programını sundu.

Vatandaşların beklentilerine cevap vermek amacıyla KASKİ, elektrik, doğalgaz şirketlerinin dayanışma içerisinde olduğuna dikkati çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, "Geçen süre içerisinde Büyükşehir-Tomarza Belediyesi el ele her türlü çalışmayı yapmaya özen gösterdik. Allah lütfediyor, bereketlendiriyor. Biz iyi niyetle yola çıkıyoruz, ummadığımız yerlerden kapılar açılıyor ve o lütufla, lütfu ihsanıyla biz de sizlere hizmet ediyoruz. Allah’a şükür her istenileni az ya da çok hayata geçirdik. Bu günlere geldik” dedi.

Pandemi döneminin mazeretine sığınmadıklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, "Sayın Cumhurbaşkanımız sayesinde dünyada herhalde Türkiye kadar sağlık alt yapısını oluşturmuş, özgüven içerisinde olan başka bir ülke yok. Bir doktor olarak her şeyden önce kendisine minnet duyuyoruz” diye konuştu. Büyükkılıç, Tomarza ziyaretinde geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden AK Parti Tomarza İlçe Başkanı Erhan Şahin’in babası Emir Şahin için de taziye ziyaretinde bulundu.