Şenol Güneş istifa etmeli!

Şenol Güneş’ten istifa yanıtı

Yüzümüz kalmadı

Vaka sayısında düşüş devam ediyor!

AK Partili başkanlardan Kayseri’ye tam not

Burak Elmas’tan Fatih Terim açıklaması

Aydın’da araçlar suya gömüldü

CHP Ortaca’dan ‘turizm’ çığlığı yükseldi

Vatan Partisi’nden Başkan Hürriyet’e ziyaret

Gaziantep Büyükşehir’den Gazipaşa mesaisi

Şenol Güneş istifa etmeli...

Şenol Güneş’ten istifa ya...

Yüzümüz kalmadı

Vaka sayısında düşüş deva...

AK Partili başkanlardan K...

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Çanakkale ile Balıkesir'in tarihi ve doğal güzellikleri, Ukrayna'dan 22 tur operatörüne tanıtıldı

Çanakkale ile Balıkesir'in tarihi ve doğal güzellikleri, Ukrayna'dan 22 tur operatörüne tanıtıldı

BALIKESIR (AA) - Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odasi ile iki tur firmasinin düzenledigi organizasyon kapsaminda Ukrayna'dan 22 tur operatörü Türkiye'ye geldi.

Çanakkale ile Balikesir'in Edremit ve Burhaniye ilçelerinde 3 günlük bilgilendirme, tanitim turuna katilan yabanci operatörler, bölgenin tarihi ve dogal güzelliklerini görme imkani buldu.

Tur operatörleri, Edremit'te gezdikleri Antandros Antik Kenti, Kazdagi Etnografya Müzesi, Adrameyttieon Antik Kenti ile diger yerleri çok begendiklerini ifade etti.

Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odasi Yönetim Kurulu Baskani Ümit Cihan Müsterioglu, AA muhabirine yaptigi açiklamada, amaçlarinin bölgenin dogru sekilde tanitilmasi oldugunu söyledi.

Daha önce Rusya'dan medya grubunu agirladiklarini belirten Müsterioglu, "Gösterdigimiz yerlerden onlar için cazip gelen, onlari en az yoracak olanlari hangileri ise ortak bir fikir birligiyle tur programi olusturup daha sonra bunu yurt disindaki tüm acentelere sunacagiz." diye konustu.

Müsterioglu, gelenlerden yüzde 80'inin görüslerinin olumlu oldugunu aktardi.

Konuklardan Yuliia Boldovskaya da bölgeyi tanimaya geldiklerini vurguladi.

Bölgeye turist getirip getirmeyeceklerini degerlendireceklerini ifade eden Boldovskaya, "Burasi çok güzel, harika yerler. Buralara gelip gezince gelmeye deger oldugunu gördük. Tabii ki buralari ülkemizde tavsiye edip gidilecek yerler arasinda siralayacagiz." ifadesini kullandi.

Yuliia Saulina-Levchenko ise Ukrayna'dan turist getirmek için bu geziye katildiklarini dile getirerek, "Bizler Antalya disinda bir Türkiye gördük burada. Çok olumlu düsüncelerle buradan ayriliyoruz." dedi.